Atletico – Liverpool, mbyllet pjesa e parë me epërsi të spanjollëve (VIDEO)

Ka përfunduar 45 minutëshi i parë ndërmjet Atletico Madridit dhe Liverpoolit, me rezultat 1-0, për spanjollët.

Kjo ndeshje është duke u luajtur në kuadër të 1/8, së finales në Ligën e Kampionëve.

Golin e vetëm e ka shënuar mesfushori spanjoll Saul Niguez në minutën e 4’.

Në ndeshjen Dortmund – PSG, pjesa e parë është mbyllur pa gola.

PËR TA PARË GOLIN E ATLETICOS KLIKONI KËTU.