Atletico – Bayern, përfundon pa fitues (VIDEO)

Atletico Madrid dhe Bayern Munchen, ka përfunduar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Joao Felix i kaloi spanjollët në epërsi në minutën e 26’.

Për 1-1, shënoi Thomas Muller nga penalltia në minutën e 86’.

Pas kësaj fitoreje Bayerni pozicionohet në vendin e parë me 13 pikë.

Kurse, Atletico Madridi në vendin e dytë me gjashtë pikë.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.