array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(25) "https://kallxo.com/sport/"
 }
}

Drejtori sportiv i Fiorentinës: Hoqëm një barrë të madhe me largimin e Chiesas, gabuam që e bëmë kapiten

Fiorentina dhe Juventusi njihen për rivalitetin e madh ndërmjet tyre në aspektin sportiv.

Alvaro Gonzalez: Neymar nuk e meriton respektim tim, është një person i ulët dhe që fyen shumë

Mbrojtësi Alvaro Gonzalez ka thënë se sulmuesi brazilian Neymar nuk e meriton respektin e tij, pas përplasjes që e kishin në derbin francez Marseille – Paris Saint-Germain.

Egzon Bejtullai beson në fitoren e Maqedonisë së Veriut ndaj Kosovës

Kombëtarja e Maqedonisë së Veriut, ka ftuar gjashtë futbollist shqiptarë për ndeshjen ndaj Kosovës, që luhet të enjten në Shkup.

Fidan Aliti: Ndeshja ndaj Maqedonisë së Veriut ka me qenë me shumë emocione

Qendërmbrojtësi i Kosovës, Fidan Aliti, ka folur për ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut e cila luhet të enjten në Shkup, nga ora 20:45.

Herolind Shala optimist para ndeshjes ndaj Maqedonisë së Veriut

Të enjten nga ora 20:45, në stadiumin “Todor Proeski”, në Shkup do të zhvillohet ndeshja gjysmëfinale e play –off-it, në Ligën e Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovë...

Kosova mban stërvitjen e dytë para ndeshjes ndaj Maqedonisë së Veriut

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur seancën e dytë stërvitore para ndeshjes ndaj Maqedonisë së Veriut, e cila luhet të enjten në Shkup, në kuadër ...