5 gola në pjesën e parë të ndeshjes Liverpool – Arsenal (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Liverpoolit dhe Arsenalit, me rezultatin 3-2 për mysafirët, ndeshje e cila po luhet në kuadër të 1/8 së finales së Carabao Cup.

Të parët që kaluan në epërsi ishin vendasit me autogolin e Mustafit në minutën e 6’.

Mirëpo, Arsenali arriti që t’i shënojë tri gola të shpejtë me Torreiran në minutën e 19’ me Martinellin në minutat 26’ dhe 36’ për rezultatin 3-1.

Millner e ngushtoi epërsinë nga penalltia në minutë ne 43’.

 PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.