Sulm/ Ilustrim

Vushtrri, e mitura sulmohet seksualisht

Një qytetar ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur është sulmuar seksualisht nga një i dyshuar, i panjohur.

Rasti ka ndodhur këtë të mërkurë në Vushtrri.

Sipas policisë, viktima nuk ka pësuar lëndime trupore dhe nuk raportohet për të arrestuar.