Arrestim i një të dyshuari - Foto: KALLXO.com

Viktima raporton në polici për keqtrajtimin nga babai dhe njerka e saj

Një rast i ngacmimit dhe dhunës në familje është raportuar në Partesh.

Policia ka njoftuar se viktima ka raportuar në polici se ishte keqtrajtuar fizikisht dhe psiqikisht nga babai dhe njerka e saj.

Sipas policisë viktima për shkak të presionit kishte shkuar te motra e saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa të dyshuarit janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt