(VIDEO) Policia gjuan shok bomba në rrugën B

Një operacion i njësive speciale ka ndodhur para pak çastesh në rrugën B në Prishtinë.

Dëshmitarët kanë filmuar njësitë speciale tek arrestojnë një person dhe përdorin bomba shok të cilat përdoren për të tërhequr vëmendjen e të dyshuarve të rrezikshmërisë së lartë.

Kallxo.com është duke pritur detaje  nga policia për këtë operacion.