Veturë e djegur - Foto: Rtv21

I Vë Flakën Veturës Pas Vetaksidentit

Dy të dyshuar në Prizren pasi që kanë shkaktuar vetaksident trafiku, njëri nga prej tyre qëllimisht i ka vënë zjarrin veturës.

Zjarrfikësit kanë dalë në vend të ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin, ndërsa, njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.