Tensionohet situata në protestën e opozitës, molotov ndaj Kryeministrisë - FOTO

Menjëherë pasi u grumbulluan përpara godinës, ata nisën ta godisnin me bojë e shashka dhe pasi hoqën gardhin rrethues, protestuesit nisën sulmin me bomba molotov, raporton Top Chanel.

Nga flakët është përfshirë edhe hyrja e Kryesisë së Kuvendit. /TopChanel