Foto: Kallxo.com

Tensione mes Kadri Veselit e Avni Llumnicës në gjykimin e ‘Syrit të Popullit’ (VIDEO)

Policia u desh të intervenojë në sallën ku po mbahet gjykimi i pjesëtarëve të organizatës “Syri i Popullit” për shkak të tensioneve mes të akuzuarit Avni Llumnica dhe kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, i cili është ftuar në cilësinë e dëshmitarit.

Veseli ka kritikuar ashpër organizatën “Syri i Popullit” në dëshminë të cilën KALLXO.com do ta publikojë më vonë.