Ilustrim

Sulm me thikë në Prizren

Një burrë është sulmuar fizikisht dhe është therur nga tre persona, sipas policisë.

Rasti ka ndodhur dje në Prizren në rrugën “Shkronjave” në orën 20:20.

Sipas policisë, viktima është duke u trajtuar në repartin kirurgjik të spitalit rajonal Prizren dhe sipas mjekut kujdestar është jashtë rrezikut për jetë.

Ndërsa të dyshuarit ndodhen në arrati.