Ilustrim

Prizren, arrestohen një burrë e një grua për prostitucion

Një burrë dhe një grua në Prizren janë arrestuar gjatë ditës së djeshme nën dyshimin për marrje me prostitucion.

Sipas detajeve nga policia të dyshuarit janë arrestuar dje rreth orës 13:50, në Prizren.

Policia ka njoftuar se të dyshuarit me aktvendim të prokurorit pas intervistimit, dy persona e dyshuar janë liruar, ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt.