Foto-ilustrim - Foto: KALLXO.com

Podujevë, zhduken nënë e bijë

Një burrë nga Podujeva ka raportuar në Polici zhdukjen e vajzës dhe të mbesës së tij.

Rasti është raportuar dje në Polici, ndërkohë që ankuesi nuk di gjë për vendndodhjen e vajzës së tij dhe të vajzës së vajzës që nga 6 qershori.

Rasti, i cili po trajtohet, si person i zhdukur, është duke u hetuar.