Plagosen dy persona në Pejë

Dy persona janë plagosur para pak minutave në Pejë.

KALLXO.com merr vesh se rasti ka ndodhur para pak minutave në fshatin Treboviq të Pejës.

Sipas burimeve të KALLXO.com, të plagosurit janë dy vëllezër me inicialet L.B, dhe G.B.

KALLXO.com po  pret një konfirmim zyrtar nga ana e Prokurorisë Themelore në Pejë për plagosjen në fshatin Treboviq.