FOTO LAJM: Qindra Nxënës Presin Heroin në Mitrovicë

Qindra nxënës kanë filluar të  krijojnë atmosferë emocionuese në qytetin e Mitrovicës.

Ata kanë dalë në mënyrë të organizuar dhe të veshur me rroba të kuqe për pritjen e eshtrave të Heroit Kombëtar Isa Boletini.

Gjithashtu, nxënësit mbajnë flamuj kuqezi.