Përleshje mes tifozëve, ndërprehet loja e hendbollit

Loja e hendbollit në mes të ekipit të Kastriotit dhe Besës në hendboll u ndërpre.

Kjo pasi tifozët e dy ekipeve, vendas  dhe mysafirë u përshinë në përleshje dhe u desh intervenimi i policisë.

Ndeshja është e play-off të finales në hendboll.

Rezultati para ndërprerjes ishte 12:13 për Besën.

Loja rifilloi pas ndërhyrjes së policisë.