Njëri nga të Vrarët në Malishevë Pjesëtar i FSK-së

Policia e Kosovës njoftoi se mëngjesin e sotëm në fshatin Plloqicë të Malishevës ka ndodhur një vrasje e dyfishtë ku viktima janë vëllezërit  Sh.M dhe B.M. KALLXO.com merr vesh se njëri nga vëllezërit e vrarë- personi me  inicialet Sh. M. është pjesëtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës. Lajmin për KALLXO.com e konfirmoi prokurori i … Continue reading Njëri nga të Vrarët në Malishevë Pjesëtar i FSK-së