Moti sot, i vrenjtur dhe me shi

Sot mbi vendin tonë do të jetë mot i vrenjtur, me shi dhe bubullima lokale.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 10 në 14, kurse ajo më e larta e ditës nga 20 në 24 gradë./21Media