Lipjani (Ilustrim)

Lipjan, një grua sulmohet nga vjehrra dhe kunata

Dje në Lipjan një grua ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi, sipas saj, është sulmuar nga vjehrra dhe kunata e saj.

Sipas raportit policor me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00