Lipjan: Katër të lënduar në aksidentin mes tri veturave

Sonte rreth orës 19:30, katër persona janë lënduar pas një aksidenti mes tri veturash në rrugën Magure-Lipjan.

Zëdhënësja e policisë në rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti ka thënë për KALLXO.com se katër personat që janë lënduar, tashmë kanë pranuar tretman mjekësor.

“Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor dhe me rastin po merret njësiti i trafikut.”, ka thënë Ahmeti.