Liderët Opozitarë Arrijnë në Gjilan (FOTO)

Visar Ymeri i Vetëvendosjes, Ramush Haradinaj i AAK-së dhe Fatmir Limaj i NISMA-s kanë arritur në sheshin kryesor të Gjilanit ku po mbahet protesta.

Pas pak pritet të fillojnë fjalimet e drejtuesve opozitarë me kërkesat e tyre nga kjo protestë.