Agron Mustafa | Foto: Facebook

Kriza në Telekom, Komisioni interviston ish-Kryeshefin Agron Mustafa

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala interviston sot pritet që ta intervistojë ish – Kryeshefin e Telekomit, Agron Mustafa.

Siç dihet, ky Komision deri më tani ka intervistuar disa prej udhëheqësve që kanë menaxhuar me PTK – Telekom, në përpjekje për të zbardhur shkaqet që quan ndërmarrjen në një krizë të thellë ekonomike.

Në kuadër të intervistave, Komisioni hetues Parlamentar ka intervistuar edhe pronarin e ‘Z Mobile’, Blerim Devollin.

https://kallxo.com/blerim-devolli-tregon-si-eshte-perfshire-ne-telekom/

(Ndërtesa e Kuvendit, salla N 303 ora 10:00)

.