Gjendet një person i vdekur në Klinë

Një burrë  është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij.

Rasti ka ndodhur në Klinë rreth orës 10:16 ndërsa i vdekuri sipas policisë është i komunitetit serb.

Siç njofton Policia, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe prokurori kujdestar.

Tutje, bëhet e ditur se me urdhër të tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.