Vetura e djegur - Foto: KALLXO.com

FOTO: Bëhet shkrumb vetura në Milot

Një veturë është djegur e tëra nga flakët që e kanë kapluar atë në Milot të Shqipërisë.

Nuk dihen shkaqet e zjarrit apo edhe nëse ka viktima.

Dy qytetarë kanë dërguar në adresë të KALLXO.com foto në të cilat shihet vetura e djegur tërësisht si dhe tërheqjen e saj nga rruga.

KALLXO.com raportoi sot për djegien e një veture afër Qendrës së Biznesit të Drenasit.

https://kallxo.com/video-digjet-nje-veture/

www.kallxo.com