FOTO: Aksident mes një veture dhe një motoçiklete në Fushë-Kosovë

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot rreth orës 10:00 në Fushë-Kosovë.

Në këtë aksident janë të përfshira një veturë e tipit Fiat Punto dhe një motoçikletë.

Siç shihet edhe në fotot e dërguara në adresë të KALLXO.com nga një qytetar, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e Policisë.

Nuk dihet nëse ka të lënduar në këtë aksident.

Këto janë fotot e dërguara nga qytetari :