FOTO: Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Prishtinë-Podujevë.

Në këtë aksident janë të përfshira dy automjete, një e markës Volkswagen dhe një tjetër Hyundai.

Nuk dihet nëse ka të lënduar në këtë aksident.

Nga ajo që shihet në foto, dy veturat kanë pësuar dëmtime të mëdha.

Njësitë policore janë në vendin e ngjarjes.

Këto janë fotot e siguruara nga KALLXO.com nga vendi i ngjarjes.