FOTO: Aksident i rëndë në rrugën Gjilan- Prishtinë

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur rreth orës 18:00 në magjistralen Prishtinë- Gjilan.

Sipas fotografive të dërguara nga një qytetar në adresë të KALLXO.com, në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, një Mercedes dhe një Golf.

Qytetari ka treguar se në këtë aksident ka edhe të lënduar.

Në foto shihet autoambulanca, Policia dhe Zjarrfikësit.

Këto janë fotot e dërguara nga qytetari: