Ferizaj

Ferizaj, sulmohen zyrtarët policorë

Dje në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Ferizaj është arrestuar një i dyshuar pasi i njëjti kishte sulmuar zyrtarët policorë.

Sipas raportit, policët kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:45.