Arrestim i një të dyshuari - Foto: KALLXO.com

Dy të Arrestuar për Mashtrim të Bashkatdhetarëve me Aviobileta

Policia njofton se nga të dyshuarit në cilësi të provave materiale është konfiskuar një CD me të dhënat e rezervimeve si dhe shumën e pagesave të klientëve.

Vlera e mashtrimeve nga ana e të dyshuarve është rreth 68,817 CHF dhe 25,798 €.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Vepra për të cilën dyshohen të arrestuarit është mashtrim.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!