Ilustrim

Digjet shtëpia në Prishtinë

Në rrugën “Shaqir Igrishta” në Prishtinë një shtëpi e pabanuar është kapluar nga zjarri. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:43.

Policia ka njoftuar se në vendngjarje kanë dalë të gjitha njësitë relevante dhe zjarrin e kanë lokalizuar

dhe shuar njësiti i zjarrfikësve.

Sipas tyre, përveç dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!