Dhëndri kanos mikun në Obiliq

Një rast i kanosjes ka nodhur në fshatin Dardhishtë të Komunës së Obiliqt njofton Policia

Siç bëhet e ditur në raportin e Policisë, dyshohet së dhëndri e ka kanosur mikun e tij. Policia njofton se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përmes SMS është kanosur nga dhëndri i tij i dyshuari mashkull K-Shqiptar.  Hetuesia me datën 01.02.2019 ka arrit të arrestoj të dyshuarin dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.