Foto: Ilustrim

Burri i Dehur Rrah Gruan

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor, thuhet në raportin e përditshëm të Policisë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur në Graçanicë të martën rreth orës 22:30.

Rastin Policia po e trajton si dhunë familjare.