Ilustrim

Arrestohet gjilanasi i dyshuar për dëmtim të pronës

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi i njëjti në shenjë revolte ka thyer një xham në një objekt.

I njëjti pas intervistimit në prezencë të avokatit dhe mjekut specialist, ku i dyshuari ishte trajtuar kohë më parë, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton Policia.

Ngjarja ka ndodhur të ejnten rreth orës  13:00.