Arrestohen tri gra për prostitucion në Prishtinë

Tri gra janë arrestuar mbrëmë nga policia për prostitucion.

Në njoftimin e policisë thuhet se të dyshuarat janë arrestuar në rajonin e Prishtinës, nën dyshimin për mundësi ose detyrim në prostitucion, dhe ofrim i lokaleve për prostitucion.

Policia tutje ka njoftuar se të dyshuarat pas intervistimit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.