Aksident në Prishtinë, lëndohet motoçiklisti

Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur para pak çastesh në afërsi të Qendrës së Studentëve në Prishtinë.

Nga ky aksident ky janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë i lënduar ka mbetur drejtuesi i motoçikletës.

Ende nuk dihen arsyet që kanë çuar deri të ky aksident. Derisa në vendin e ngjarjes është parë autoambulancë e cila i ka dhënë ndihmën e parë të lënduarit.