Foto-ilustrim

Bie nga Kulmi, Vdes në QKUK

Aksidenti tragjik ka ndodhur në rr. “Mizahir Isma”, në Rahovec, dje rreth orës 13:00.

Sipas raportit të Policisë, viktima është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime të rënda  trupore.

I njëjti duke mos u përballuar lëndimeve, pasi ka arritur në QKUK ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është liruar familjarëve.

Rastin Policia po e trajton si lëndim aksidental.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!