Rrahje në Klinë: Një i lënduar, dy të arrestuar

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në komunën e Klinës, të cilët pas një përleshje i kanë shkaktuar lëndime të rënda trupore një personi. Zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi ka thënë për KALLXO.com se prokurori kujdestar i Departamentit të Krimeve të Rënda, ka dalë në vendin e ngjarjes dhe se janë … Continue reading Rrahje në Klinë: Një i lënduar, dy të arrestuar