e drejta pronesore

  • Han i Elezit
  • Korrupsion
  • Kuvendi komunal

Me vendim te plotefuqishem te gjykates e kemi fitu token pasi baba ka vdekur e axha sna ka dhan. Gjykata ska mujt me e ekzekutu, Edhe e kemi qu te permbaruesi ' Kemi pagujt afer 5 mij euro per me na nda token.nrnn Edhe pse i kemi dhan 5000 euro permbaruesi veq na e ka qit ne fleteposedim po sna ka liru tokat qe jan kan te uzurpume Kur kemi shku me hy ne token tone na kan rreh Heren e pare jemi sulmu une dhe vllau Kurse tash me kan sulmu mu dhe motren 

Mesazhi i mbylljes së raportit

raporti eshte verifikuar linkun mund ta lexoni ketu 


1 vit më parë

HULUMTIMET

Raporti

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend