Rast mashtrimi

  • Gjilan
  • Tjetër
  • Arsim

Pershendetje jam nxenes i shkolles te mesmdi per matur eshte 21 euro dhe ne nxenesve po na duket shum i parsyeshem. Nuk ka pasur asnje tender per kete dhe ne qmimi jane te perfshira vetem Restauranti dhe Muzika

2 javë më parë

HULUMTIMET

Raporti

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend