cterrorrizon familjen e pafajshme me keqinformim mbrem rreth ores 02.30

  • Prishtinë
  • Mashtrim
  • Polici

rreth ores 02.30 futen disa makina policie ne oborrin tim duke ndekur djalin tim me audi A3, i cili kishte dalur per te me blere barna pasi qe jam i semure me kancer dhe njekohesishtt kishte pas te dal me te dashuren, ne te njejten kohe siq thone policia nje audi A3 kishin qene duke e ndjekur dhe pa arsye i jan ven djalit pas si i dyshur ky ne prishitine e i dyshuari ne Drenas, te njetit polic disa nga ta rreth 20 jan futur ne oborrin tim duke bertitur e duke share pa asnje paralijmerim apo sarim se cka po ndodh kan filluar ne na shajne, godasin me shkelma , grushta e duke na shtri per toke te gjith familjen qe dolem ne oborr per te pare se cka po ndodh dhe perveq djalit te gjithe tjeret ishim ne pizhama apo ne breke. t njejtit nuk kan ndaluar asnje moment per tu sqaruar per asgje vetem duke share dhe goditur pa nderprere derisa kemi mberri ne stacionin e veriut kur e kan kuptuar se e kan gabuar makinen dhe personin dhe qe familja ime e as djali e as makina ime nuk kishin kurfar lidhje me kete rast. 

Mesazhi i mbylljes së raportit

Raporti eshte verifikuar shkrimin mund ta lexoni ketu 
8 muaj më parë

HULUMTIMET

Raporti

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend