ju lutem ndihmoni keto familje

  • Skenderaj
  • Mashtrim
  • Kuvendi komunal

Pershendetje une e pata per obligim dhe detyrim nga nje komshike e imja e moshuar e cila para ca dite ndrroj jet Une dua täju njoftoj qe ne komunen e Skenderajt jan mashtruar dhe debuar nga banesat e tyre 3 familje nga nje invesitor dhe po ashtu nga komuna e skenderajt behet fjal per nje banes te vjeter ku afer ksaj banese invesitori ndertoj nje banes te re mirpo gjat punimit te nderteses banesa e vjeter ishte shembur dhe familjet qe ishin ne te ishin ne rrezik per jet , ad

11 muaj më parë

HULUMTIMET

Raporti

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend