Stacioni i Policisë në Prizren - Foto: KALLXO.com

Prizrenasi Plagoset me Thikë

Një qytetarë i Prizrenit ka marrë lëndime serioze nga goditja me thikë pasditen e së shtunës.

Sipas policisë  dy persona janë arrestuar si të dyshuar për incidentin i cili besohet të ketë ardhur pas një përleshje të momentit.

Nga goditja me thikë sipas policisë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësore. Sipas raportit, me vendim të prokurorit dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në

 

ETIKETA

13 Gusht 2017 - 14:24

Kreshnik Gashi 13/08/2017 - 14:24
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend