Ilustrim

Prishtinë, një burrë dhe një grua rrihen mes vete

Policia e Kosovës ka raportuar se dy të dyshuar, një burrë dhe një grua janë rrahur në mes vete në mesnatën e mbrëmshme.

Sipas policisë të dy kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me  vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

23 Prill 2019 - 10:33

Drenushë Ramadani 23/04/2019 - 10:33
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend