Ilustrim

Prishtinë, kanoset me armë një burrë

Një person ka raportuar në Polici së është kanosur me armë nga një burrë.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur dje në 15:15 në Prishtinë.

“I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është bastisur shtëpia e tij, mirëpo nuk është gjetur asgjë”, njofton Policia e Kosovës.

Ndërkaq, i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

 

19 Prill 2019 - 11:20

Xheneta Murtezaj 19/04/2019 - 11:20
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend