Plagosje me armë zjarri në Prishtinë

Një person është plagosur sonte me armë zjarri në kryeqytet.

Rastin për KALLXO.com e ka konfirmuar edhe Policia.

Sipas zëdhënëses së Policisë së Rajonit të Prishtinës, Florie Ahmeti-Haziraj, rasti është raportuar rreth orës 19:00.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Bajram Bahtiri”.

Njësitet policore kane dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat  e këtij rasti.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor,

“Ndërkohë, personi i dyshuar është identifikuar dhe i njëjti po kërkohet nga Policia”, tha zëdhënësja e Policisë.

ETIKETA

24 Prill 2019 - 22:08

Adelina Ahmeti 24/04/2019 - 22:08
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend