Foto: Ilustrim

I Plaçkiten Paratë dhe Stolitë Gruas nga Klina

Një burrë nga Klina është arrestuar nën dyshimet se ka plaçkitur gjësende me vlerë nga një grua në Klinë pasi tinëzisht e detyroi ta ndalojë veturën e saj në rrugë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Dolc të Klinës, një burrë kishte sinjalizuar ndalimin e një veture që po vozitej nga një grua dhe më pas nga ajo mori para në vlerë prej 600 euro.

Përveç kësaj, ai grabiti nga viktima çantën e krahut në të cilën kishte dokumente personale si dhe dy zinxhirë të arit.

Sipas raportit ditor, burri është intervistuar dhe është dërguar në mbajtje.

31 Tetor 2017 - 09:52

Doruntina Baliu 31/10/2017 - 09:52
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend