Pacolli merr pjesë në Konferencën e Sigurisë në Gjermani 

Ministri i punëve të jashtme të Kosovës, Behxhet Pacolli ka shkuar për një vizitë zyrtare në Gjermani në qytetin e Mynihut ku do të marrë pjesë ne Konferencën e Sigurisë.

Sipas tij kjo është një mundësi e mirë që të takohet me liderë botëror.

“Sapo arrita ne Mynih të Gjermanisë, ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë. Kjo konferencë e rëndësishme është mundësi e mirë e zhvillimit të takimeve me burrështetas dhe liderë nga e gjithë bota”, ka shkruar Pacolli në Facebook.

 

 

15 Shkurt 2019 - 13:45

Arta Sopi 15/02/2019 - 13:45
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend