Një Femër Është Gjetur pa Shenja Jete në Komoran

Një person është gjetur pa shenja jete në fshatin Komoran të Drenasit dje rreth orës 12:43.

Sipas raportit ditor të policisë një grua është gjetur pa shenja jete në fshatin Komoran.

Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë hetuar rastin.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar për obduksion.

14 Shkurt 2018 - 09:47

Afërdita Fejzullahu 14/02/2018 - 09:47
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend