FOTO ARKIV: Aksioni i Forumit Rinor të LDK-së | Foto: KALLXO.com

Nis fushata e re promovuese për liberalizimin e vizave

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha së bashku me Ramush Haradinaj, Kryeministër, Znj. Nataliya Apostolova, Shefe e Zyrës së BE-së dhe Z. Christian Heldt, ambasador i Gjermanisë, do të bëjnë promovimin e fazës së re të Fushatës për Liberalizimin e vizave.

Promovimi do të bëhet në Prishtinë, në Swis Diamond duke filluar nga ora 10.

10 Tetor 2018 - 07:04

Naim Krasniqi 10/10/2018 - 07:04
NDËRVEPRIMI0

KRYESORE

Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend