Hamdi Namani

Zyrtare: Drita ‘shtjerr’ Llapin, ia merr edhe një lojtar (Video)

Drita sot e ka zyrtarizuar rekrutimin e mesfushorit Hamdi Namani.

Namani vjen prej skuadrës së Llapit, ku edhe ka qenë kapiten i skuadrës.

Ai luan në mesfushë dhe është njëri prej mesfushorëve me të mirë në tregun e transferimeve.

Po ashtu dje Drita e zyrtarizoi Ilir Blakçorin nga Llapi.